1 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Campbell Mcdonald, Samuel Sheppard
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Team A
|
Kendrick Louis, Tom Atkinson
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Matt Poole, Luke Cuff
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Stewart Mclachlan, Isak Costello
|
Heat 4 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Team B
|
Cameron Cole, Joshua Minogue
|
Heat 5 |
0 |
|
1 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER MAROON
|
Tim Kirkby, Kurt Hanson
|
Heat 6 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Team A
|
Mitchell Rofe, Mark Simpson
|
Heat 7 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
Gold
|
Aaron Faulkner, Kyle O`brien
|
Heat 8 |
0 |
|
2 |
North Cronulla SLSC |
Blue
|
Adam Calo, William Budd
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Elouera SLSC |
Sky
|
Dane Farrell, Thomas OKeeffe
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Bulli SLSC |
Team A
|
Beau Wheeler, Mitchell Fagerstrom
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
City of Perth SLSC |
Team B
|
Simon Huitenga, Jeremy Doney
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Queenscliff SLSC |
Team A
|
Hayden Allum, Christopher Allum
|
Heat 5 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team A
|
Cameron Coghlan, Nathan Smith
|
Heat 6 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
Team B
|
Sammy Annear, James Ross
|
Heat 7 |
0 |
|
2 |
North Cronulla SLSC |
White
|
Aaron Markey, Jake Moses
|
Heat 8 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Tanyn Lyndon, Jarryd McDonnell
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Trigg Island SLSC |
Team A
|
Andrew Mosel, Matthew Bowbridge
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Max Beattie, Dev Lahey
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Kurrawa SLSC |
Team C
|
Jack Lindsay, George O`brien
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Jayden Jensen, Jackson Maynard
|
Heat 5 |
0 |
|
3 |
Surfers Paradise SLSC |
Team A
|
Leon Zagel, Zachary Orchard
|
Heat 6 |
0 |
|
3 |
Manly LSC |
Team B
|
Brent Kelly, Liam A Kelly
|
Heat 7 |
0 |
|
3 |
Freshwater SLSC |
FRESHWATER WHITE
|
Ben Kirkby, Grant Coates
|
Heat 8 |
0 |
|
4 |
Mooloolaba SLSC |
Team D
|
Blair Day, Ricky Smith
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
West Beach SLSC |
Team A
|
Matthew Zuill, Benjamin Zuill
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Bradley Doughan, Michael White
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Team A
|
Jack Butler, Kye Hawkins
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Team A
|
Jack Butler, Kye Hawkins
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
John Woods, Cameron Pyett
|
Heat 5 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Team C
|
Michael Hastie, Gareth Evans
|
Heat 6 |
0 |
|
4 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Jackson Cosgrove, Samuel Gill
|
Heat 7 |
0 |
|
4 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
William Fogarty, Brian Lim
|
Heat 8 |
0 |
|
5 |
Terrigal SLSC |
Team B
|
Timothy Schofield, Brady Casey
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Chris Moors, Tyler Partland
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Redhead SLSC |
Team B
|
Ethan Whiteman, Tim Foran
|
Heat 5 |
0 |
|
5 |
Elouera SLSC |
White
|
Alex Clarke, Nathan Gray
|
Heat 7 |
0 |
|
6 |
Trigg Island SLSC |
Team E
|
Liam O`shea, Jack Gibbs
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Campbell Bennett, Angus Bennett
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
City of Perth SLSC |
Team A
|
Benjamin Carrick, James Cohen
|
Heat 5 |
0 |
|
6 |
North Cottesloe SLSC |
Team C
|
Zac Vinten, Harry Whitehand
|
Heat 7 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Team F
|
Christian Watermann, Philipp Kaldasch
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Thomas Simpson, Christopher Mensforth
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Team D
|
Cory Taylor, Cory Hill
|
Heat 5 |
0 |
|
7 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team B
|
Henry Haslett, Timothy Clout
|
Heat 7 |
0 |
|
8 |
Bronte SLSC |
Bronte Blue
|
Stephen Ford, Christoph Karow
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Benjamin Short, Mitchell Mullen
|
Heat 5 |
0 |
|